Witaj na największym w polsce forum o samochodach egzotycznych

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW X3 xDrive20d
Autor Wiadomość
el_ 
Administrator

Wysłany: 2009-05-31, 09:29   BMW X3 xDrive20d
   Aparat fot.: Sony A350

TEST: BMW X3 xDrive20d

tekst i zdjęcia: Marcin Napieraj

Kaczor 
Redaktor

Wysłany: 2009-05-31, 15:40   

Auto jak dla mnie jest takim złotym środkiem - co prawda ceni się dość wysoko ale można mieć pewność, że nie zawiedziemy się - silnik miodzio i do tego pali znośne ilości ropy. Mówisz Marcin, że w porównaniu do X5 jest różnica w prowadzeniu? Pamiętam jak X3 weszła na rynek i wtedy wszyscy się zachwycali faktem, że tak znakomicie trzyma się drogi - daje radę tym autem coś "poświrować", zachęca do szybszego pokonywania zakrętów?

kocie_ruchy 

Wysłany: 2009-05-31, 16:20   
   Aparat fot.: sony A100 canon 40D

X3 jest przede wszystkim bardzo twarde, co mi osobiście nie odpowiada... no ale dzięki temu prowadzi się rzeczywiście satysfakcjonująco

Seth 
Redaktor

Wysłany: 2009-05-31, 16:58   
   Aparat fot.: EOS M

w X5 jest ten system adaptive Drive, i do tego sam samochód ma lepsze proporcje: szerokość - wysokość, także dla mnie X5, mimo masy, prowadziło się pewniej. W "trójce" miałem czasem wrażenie, że samochód za bardzo się wychyla. Co do twardości - jeździłem twardszymi samochodami, X3 jest dla mnie w sam raz. Ale to na dobrą sprawę są niuanse, bo większość samochodów w tym rozmiarze i tak zostaje za X3 daleko z tyłu pod względem prowadzenia - (patrz porównanie Q5, GLK, X3 i XC60 w którymś kmh)

EDIT: trzeba zauważyć, że testowe X3 było wyposażone w pakiet "rezygnacja ze sportowego zawieszenia"

markus 
Redaktor

Wysłany: 2009-05-31, 17:54   
   Aparat fot.: Olympus Pen E-PL7

Jedyne na chwilę obecną BMW, do którego wyglądu wciąż nie mogę się przyzwyczaić. Auto niewątpliwie zacne, dopracowane i po prostu bardzo dobre (jak na BMW przystało), ale w życiu bym go nie kupił właśnie ze względu na wygląd.

kocie_ruchy 

Wysłany: 2009-06-07, 00:53   
   Aparat fot.: sony A100 canon 40D

markus napisał/a:
Jedyne na chwilę obecną BMW, do którego wyglądu wciąż nie mogę się przyzwyczaić. Auto niewątpliwie zacne, dopracowane i po prostu bardzo dobre (jak na BMW przystało), ale w życiu bym go nie kupił właśnie ze względu na wygląd.

no to na twoje szczęście już za rok je zmieniają :P

Odpowiedz do tematu