Witaj na największym w polsce forum o samochodach egzotycznych

Poprzedni temat «» Następny temat
Toyota GT86 / Subaru BRZ
Autor Wiadomość
Hikari 

Wysłany: 2012-09-29, 23:57   
   Aparat fot.: Kolorowy z wizjerem

Tak ;) Swoją drogą, Toyota miała taki silnik... aż żal że seryjnie nie mogli go montować, ale pewnie na drodze stanęły normy emisji spalin...

Marcinos 

Wysłany: 2012-09-30, 20:32   

Bart! napisał/a:
Marcinos napisał/a:
A wracając do jazdy, samochód wziąłem z Al. Krakowskiej (Wawa) i pojechałem nim na Cargo. Przy wyłączonych systemach, na opcji SPORT i coś tam jeszcze, na nagumowanej części Cargo dość trudno było Toyke wyprowadzić z równowagi.

ha! w takim razie CHYBA widziałem Cie jak próbowałeś na cargo bączki kręcić :) to było z miesiąc temu o ile dobrze pamiętam, czerwona toyota ( w sumie to chyba w Warszawie każda czerwona :P ) i z tego co pamiętam nie jeździłeś sam tylko z jakąś dziewczyną?

haha nie to nie byłem ja, ale jeździłem po nich;) Jak przyjechałem do salonu, to akurat oni wrócili. Aż się zdziwiłem, że Pan z salonu nie miał nic przeciwko temu co robiłem z tym autem. Chyba mu się spodobało:P

http://pl.youtube.com/profile?user=Marcinosss

Krzysztov 

Wysłany: 2012-09-30, 21:24   

Po przejechaniu kilku kilometrów BRZ uważam, że 200KM jest wystarczające do tego auta w takiej konfiguracji. Elastyczność jednostki atmosferycznej + manualna skrzynia - elektronika i na "winklach" jest miód. Chociaż bocurami nie latałem, może wtedy faktycznie brakuje ze 30KM. Zgodzę się, że fotele są świetne.

Marcinos 

Wysłany: 2012-09-30, 21:44   

Krzysztov napisał/a:
Po przejechaniu kilku kilometrów BRZ uważam, że 200KM jest wystarczające do tego auta w takiej konfiguracji. Elastyczność jednostki atmosferycznej + manualna skrzynia - elektronika i na "winklach" jest miód. Chociaż bocurami nie latałem, może wtedy faktycznie brakuje ze 30KM. Zgodzę się, że fotele są świetne.

Ja powiem tak... odczucia po tym samochodzie miałem takie jak po jeździe... Insygnią Turbo. Niby było w niej 220KM, a jakby jednak nie. Oczywiście tych samochodów w żadne sposób nie można porównywać. Ale w GT86 miałem dokładnie to samo. Gdybym nie znał mocy, powiedziałbym, że jest w niej 170-180 koni maks. Może to wina automatu.
Ale tak jak pisałem wcześniej. Brak tej mocy to nie jest koniec świata. Zabawa i tak była niezła. Po za tym, za takie pieniądze, ciężko jest chyba kupić coś fajniejszego (nowego).

http://pl.youtube.com/profile?user=Marcinosss

Bart! 

Wysłany: 2012-09-30, 22:07   
   Aparat fot.: Nikon

Marcinos napisał/a:
Po za tym, za takie pieniądze, ciężko jest chyba kupić coś fajniejszego (nowego).

które tak fajnie się prowadz fakt. Ale o coś szybszego nie trudno :) w którymś nuemrze Motoru było porównanie Gt88 vs Scirocco 2.0TFSI vs Megane RS. I oczywiście meganka i scirocco zjadają ją z rolki, z miejsca, od tyłu, od przodu, no jak chcą :D cena podobna czy tam nawet za reno mniejsza, ale nie o to chodzi. Podsumowanie było jasne, tego auta nie kupuje się dla dancyh tylko dla radości z jazdy :)

el_ 
Administrator

Wysłany: 2012-10-22, 10:02   
   Aparat fot.: Sony A350

NEWS: Dwa koncepty Subaru BRZ w Sydney

el_ 
Administrator

Wysłany: 2013-01-18, 11:35   

NEWS: Subaru BRZ już od 117.600 zł

el_ 
Administrator

Wysłany: 2013-02-01, 13:06   

NEWS: Toyota pozbawia dachu GT86

bez sensu 

Wysłany: 2013-02-06, 10:13   

Bart! napisał/a:
w którymś nuemrze Motoru było porównanie Gt88 vs Scirocco 2.0TFSI vs Megane RS. I oczywiście meganka i scirocco zjadają ją z rolki, z miejsca, od tyłu, od przodu, no jak chcą

Skoro tak napisali, widocznie tak jest. Miałem okazję przetestować BRZ-ta i jestem pod wrażeniem łatwości i pewności z jaką to ato się prowadzi, wprowadza w poślizg i kontroluje go od początku do końca. W moim przypadku wrażenia są na tyle pozytywne, że nie mam konieczności tego z niczym porównywać tym bardziej, że sympatia do marki przemawia zdecydowanie za BRZ-tem, a doświadczenia z przeszłości przeciwko Renaul czy niemieckiemu temperamentowi.

Palladinum 
Redaktor

Wysłany: 2013-02-08, 21:55   
   Aparat fot.: D5000

Oczywiście to tylko wizualizacja, ale całkiem, fajnie wygląda. ;) Mimo to, jednak wole Coupe ;)

el_ 
Administrator

Wysłany: 2013-02-11, 19:17   

NEWS: Toyota GT86 od TRD wreszcie w Europie

el_ 
Administrator

Wysłany: 2013-03-01, 11:05   

NEWS: Toyota FT86 Open Concept: bokiem bez dachu

el_ 
Administrator

Wysłany: 2015-04-05, 12:22   

NEWS: Subaru BRZ STI Performance Concept: zapowiedź ekspansji

Poszerzone nadwozie, agresywny pakiet aerodynamiczny i turbodoładowany silnik – czy to nie właśnie takiego BRZ-a chcielibyśmy widzieć w produkcji?

el_ 
Administrator

Wysłany: 2016-03-19, 10:43   

NEWS: Toyota GT86: czas na zmiany

Po czterech latach na rynku, Japończycy zdecydowali się odświeżyć swojego małego sportowca.

Odpowiedz do tematu