Witaj na największym w polsce forum o samochodach egzotycznych

Poprzedni temat «» Następny temat
Co się dzieje?
Autor Wiadomość
Bart! 

Wysłany: 2017-01-13, 08:41   Co się dzieje?
   Aparat fot.: Nikon

ejjj!

co się dzieje z moim ulubionym forum motoryzacyjnym z którego wypłynęło tylu fajnych ludzi robiących dziś motoryzację w Polsce?

ostatni test z lipca, news z sierpnia, czy to oznacza koniec portalu? Przenosicie się tylko na FB czy co? Szkoda straszna patrzeć jak portal też umiera... bo to że forum zdechnie to niestety było do przewidzenia. Ludzie wolą się podniecać lajkami i shareami niż komentarzami na forum. Takie czasy. Ale nie mówcie że testy nie robiły dla was przyjemności. Czy to ma związek z wywaleniem z zespołu Blaszka? Bo tak to trochę wygląda, że nie ma jego i nagle forum staje...

jak macie problemy z ogarnięciem testów to dajcie mi znać, znajdę wam zarówno ludzi jak i chęci do tworzenia materiałów. Szkoda żeby taki potencjał marnować!

pozdro

:D

luukets 

Wysłany: 2017-01-13, 15:08   

moze udostepnij to na ich stronie fb, "czy za 1000 lajkow i komentarzy zrobicie test?"

;)

Blackbird 
Newsman

Wysłany: 2017-01-13, 16:34   
   Aparat fot.: Nikon D3100

Nie wiem wszystkiego, ale ten zastój jeszcze trochę potrwa. To nie oznacza końca EC. Myślę, że się wypowie ktoś bardziej zorientowany. Powodem jest między innymi brak Łukasz, ale inni też mieli ostatnio ciężkie miesiące

Elvisiak 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-01-13, 21:29   
   Aparat fot.: C6|H3|SJ4000|D60

Wspólnymi siłami dałoby radę przywrócić trochę blasku stronie, tylko nie mogłoby się to opierać tylko na jednej osobie. Jakby co to macie mój miecz!

Blackbird 
Newsman

Wysłany: 2017-01-13, 23:46   
   Aparat fot.: Nikon D3100

Dostałem informację, że portal zostanie stworzony na nowo, pracuje nad tym stary skład EC z Kubą na czele ;) termin uruchomienia nieznany, ale mam info że luty/marzec. Będą testy, newsy i różne inne. A jeśli chcesz współpracować to podam kontakt gdzie trzeba uderzyć. Ja nie wiem czy sam newsy ogarnę bo pisze też dla innych portali, może przyda się druga osoba do tego

Bart! 

Wysłany: 2017-01-14, 10:21   
   Aparat fot.: Nikon

jak sie przygotowujecie do nowego startu to warto by było taka informacje podać gdzies na stronie i na forum :) taka mała rada!

Ducati 

Wysłany: 2017-01-14, 18:31   

Można zrobić burzę mózgów na forum odnośnie tego co mogłoby się w nim znaleźć. Oczywiście wszyscy wiemy, że system wrzucania zdjęć jest upierdliwy. PS Jeszcze nie dawno były robione konkursy na spot czy zdjęcie, miesiąca, roku... teraz cisza.

el_ 
Administrator

Wysłany: 2017-01-15, 22:05   
   Aparat fot.: Sony A350

Cześć wszystkim :)

EC na dobre wróci na wiosnę - z nową odsłoną portalu i odświeżonym forum. Planujemy trochę zmian - część z nich zostawimy Wam w charakterze niespodzianki, a inne będziemy z Wami już niedługo przedyskutowywać. EC na pewno nie zniknie, bo mamy konkretny plan na jego rozwój, który będziemy sukcesywnie realizować :)

Jeśli natomiast jesteście już teraz spragnieni artykułów o samochodach wychodzących spod pióra Waszych ulubionych autorów ;-) , to chciałbym Was zaprosić do odwiedzania naszego nowego "dziecka" - portalu www.hothatch.pl Co do jego tematyki i zawartości - myślę, że jego nazwa wyczerpuje temat :-)

HH do pary z EC tworzy małą grupę mediową Supercharged Media Polska i w ramach niej obywa te portale i społeczności będą się rozwijać.

Reasumując, 2017 będzie bardzo ciekawym rokiem, zarówno dla nas jak i przede wszystkim dla Was :-)

Ducati 

Wysłany: 2017-09-06, 08:27   

Mogliście napisać, że chodzi o wiosnę 2018.

Odpowiedz do tematu