Witaj na największym w polsce forum o samochodach egzotycznych

Poprzedni temat «» Następny temat
Motor Show 2018 w Poznaniu
Autor Wiadomość
Ducati 

Wysłany: 2018-04-12, 11:54   Motor Show 2018 w Poznaniu

Poznań, kwiecień 2018

Wrzucę kilka fotek z tegorocznego Motorshow.
Aut więcej niż rok temu, niestety mniej modelek zgodnie z dziwaczną modą z zachodu.
A więc zaczynamy:
Już na wejściu witał nas elektryk od Jaguara.
I-Pace.
Całkiem całkiem

Drugim ciekawym elektrykiem, który robił spore wrażenie była Skoda Vision E.

Blisko wejścia jak zwykle Ferrari. Szczerze? Jak dla mnie to bieda. Smutne stanowisko, szare auta. Niby nowe Portofino z wesołym ryjkiem ale jakoś wypadli blado. Do tego model wyścigowy i rodzinna wersja. Nie tego po nich oczekuje. Ma być żółto, czerwono i ostro!

Ciekawostka od Fusów z Warszawy. Spore stanowisko Alpiny. Oczywiście były też RR na wypasie.

Poniżej warto zwrócić uwagę na... parasolkę. W drzwiach.

Miło, że zaprezentował się Lotus Warszawa. W ogóle z Lotusem ostatnio podobno było krucho i obawiano się, że firma padnie, ale skoro wykupują nietanie miejsca na targach motoryzacyjnych no to chyba nie jest tak źle.

Pojawiło się też Maserati. Zabrakło tym razem Astona. Zawiódł Ford bo liczyłem na nowego Mustanga.

Bentley zaprezentował nowego Continentala GT. Mi osobiście poprzedni grubaskowy model się bardziej podobał. Był bardziej dostojny.

Jak zawsze porządnie zaprezentowało się Porsche. Co prawda tradycyjnie nie wpuszczali do aut ale tłum by je chyba wyniósł.
Była nówka GT2 RS z 700 końmi pod maską, tzn pod klapą... tzn między kołami. Ale Kuba W. już nią pomyka po stolicy co udowodnił Carlos, więc nie taka to znowu nowość ;-)

Ostre GT3 RS

"Rodzinne" turbo

Z plusów zarówno Porsche jak i BMW otwarli sklepy z akcesoriami na targach, dzięki czemu można było wrócić do domu z oryginalnym kubkiem, koszulką czy też chociaż mini modelem auta.

Uwaga, uwaga - czas na najciekawsze auto imprezy.

Mercedes AMG Project One.
Napęd hybrydowy z F1, ponad 1000 koni. 6 sekund do dwusetki...
Robił mega wrażenie. Coś w stylu Porsche Kulczyka.
Podobno Polacy też złożyli na niego zamówienia, więc kto wie czy niedługo nie pojawi się na Żurawiej ;-)

Merców było w ogóle sporo:

Między halami jak zawsze ciekawie:

Jak zawsze niektóre firmy przyciągały do siebie exotykami:

np polerką AMG-GT

Teraz z trochę innej beczki:
Wiem, że premierę miała w Poznaniu już rok temu ale chciałbym tutaj wrzucić również Kię Stinger. Dlaczego? Wg mnie mega dobre auto. Rodzinna sportowa fura we w miarę przystępnej cenie. Co ciekawe do niej stałem najdłużej w kolejce żeby sobie wsiąść do środka. Była OBLEGANA. Tak bardzo, że w niedzielę po prostu ją zamknęli i nie było jak się przysiąść...
Myślę, że kupiłbym tę furkę jako auto rodzinne. Nawet porównując z Arteonem.

,

Jeśli chodzi o Kię to wyskoczyła z ciekawym conceptem. Trochę Panamera ale i tak fajny.

A wracając do modelek, fakt było ich mniej ale wrzucę jedno ciekawe zdjęcie podebrane z portalu epoznan... Pani była tylko na press dayu, więc nie miałem zdjęcia ;-)

Pozrdro!

Odpowiedz do tematu