Witaj na największym w polsce forum o samochodach egzotycznych

Poprzedni temat «» Następny temat
ExoticCars.pl - PODZIĘKOWANIA
Autor Wiadomość
Bart! 

Wysłany: 2016-06-29, 23:34   ExoticCars.pl - PODZIĘKOWANIA
   Aparat fot.: Nikon

Cześć!

Chciałbym podziękować całej społeczności ExoticCars.pl! To dzięki wam robię teraz to co robią i cholernie to lubię! Cieszę się każdym autem testowym, każdą prezentacją i każdą sesją foto! No jest bomba, ogromnie dziękuje! W szczególności Blaszkowi, bo to dzięki niemu tak naprawdę mogłem przeżyć mój pierwszy raz i przejechać się testówką! Ba, mogłem pierwszy raz w życiu przejechać się automatem! Co to były za czasy, nigdy nie zapomnę pierwszego auta jaki był Citroen C3! Testów dla EC było mało, ale wystarczyło żeby się czegoś nauczyć, poznać ludzi i się wybić gdzieś dalej! Dzięki!

Ale to nie koniec. Nie tylko ja zawdzięczam tej stronie sporo! Młodsi stażem na EC.pl pewnie nawet sobie nie zdają sprawy jak wiele osób stąd wybiło się i robi dalej w branży moto. Wybaczcie, że Was zdekonspiruje ale jesteście dla mnie jak rodzina i muszę to zrobić! nie będę pisał co kto gdzie robi, jak chcecie sami się pochwalcie :) Wybaczcie że nie podałem wszystkich, ale wymieniłem tylko te osoby które znam osobiście :) Są to osoby które testuje samochody, piszą dla gazet polskich i międzynarodowych, dla portali internetowych, kręcą filmy, organizują imprezy moto czy robią wyjebiste zdjęcia!

Bart! - no kurna proste, wkręciłem się, testuje auta, robię foty i uwielbiam to!

Blaszek - ten to gdzie nie był! Mnóstwo kontaktów, mnóstwo egzotyków, jeździł najlepszymi furami w PL! Zrobił kupę. grubych materiałów, organizuje zloty niczym Gumball i pracuje/pracował w naprawdę znanych koncernach. W sumie tylko jedna osoba w PL jeździła lepszymi autami:

kocie_ruchy - skurczybyk jeździł najbardziej egzotycznymi samochodami nie w Polsce, ale na świecie! Materiały dla gazet i to międzynarodowych, to ma wejscia! To on otwrzył dział EC Testy i to on nie bardzo chciał żebym ja w nim był :D ale to nic! I tak Cie lubie! Nawet te Twoje śmieszne stroje! :D

konax - najlepszy fotograf moto w PL? Chyba tak! Mnóstwo zdjęć na okładki, Polskie jak i zagraniczne!! Gratulacje!

szczep - kurde nie widziałem Twoich zdjęć już długo! A robiłeś zajebiste fotosy! Zawsze zazdrościłem umiejętności no i tego Golfa i e30! Dawno Cię tez nie widziałem w Realu/Auchan na Ursynowie :D

Kaczy
- tu powiem Ci że zawsze zadrościłem! Skuabny jak ja z Blaszkiem zaczynaliśmy, to ten był wszędzie! Każdy portal z testami to Kaczy robił dl a nich! Jest gość!

Marioz
- świetny tester i fotograf! Mieliśmy przyjemność zrobić nawet mini sesję wspólną :D

Hikari - ten nie dość, że pisze i robi zdjęcia to jeszcze nagrywa filmy! I to naprawdę konkretne!

Łukasz - kolejny zajebisty fotograf. No co on za foty robi to szok! Na szczęście umie też pisać i testuje fury! Nie umie za to grać w ping ponga...

Di Kej - no i następny asior. Nie dość że potrafi robić wyjebiste foty to i pisać umi! jeszcze jakby się nauczył jeździć to już w ogóle wypas! :D a i jest dobrym źródłem miejscówek do fot :D

el_ - coś tam testuje od czasu do czasu ;p więcej to upala Punto albo Beemke :p

Elivisiak - początkujący tester samochodów, ale coraz lepiej mu idzie!

Palladinum - testuje i BMW/Subaru psuje! Przy okazji bierze udział w konkretnych imprezach i pomaga w organizacji!

Kowalik - konkretne foty i coś tam testuje! Początki testowania ale idzie coraz lepiej!

ArturTuner - ten co ma za auta i zmienia je tak często jak normalnie testerzy :D

seth - testuje, fotuje i coś tam jeszcze robi :D

jak o kimś zapomniałem to wpisywać, stary jestem to mogę nie pamiętać... i tak że każdy nick pamiętam to szok! No chyba że coś/kogoś poebałem, to sorry!

Po co napisałem ten wpis? Żeby pokazać, że jak się coś kocha i lubi to robić to zawsze znajdzie się metoda żeby to spełnić. Sam jestem tego dobrym przykładem, za dzieciaka latałem z aparatem jak pojebany i robiłem foty każdej marce która wydawała się ciekawa. Foty robiłem coraz to lepsze i lepsze aż w końcu ktoś zaczął je doceniać (dziękuje Mamo!). Potem jakieś krótkie pisanie newsów, aż się doczekałem testów. Wystarczy się wkręcić i dać z siebie wszystko. Moje pierwsze wypociny były tragiczne, ale kto nie ryzykuje ten autami nie jeździ!

Jeszcze raz dzięki EC! I dzięki chłopaki! Do zobaczenia na drogach!

aha byłbym zapomniał, na koniec moje standardowe :D :* :D :*

aha i to nie oznacza że usuwam konto! Po prostu naszło mnie na podziękowania!

Elvisiak 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-06-30, 18:16   
   Aparat fot.: C6|H3|SJ4000|D60

Bart! napisał/a:

aha i to nie oznacza że usuwam konto! Po prostu naszło mnie na podziękowania!

Uff... Po przeczytaniu samego tytułu posta bałem się tego :)

Tak motywującego wpisu dawno nie czytałem :) Dzięki za miłe słowa i w sumie też dziękuję EC.PL. Dzięki Wam dowiedziałem się wiele o motoryzacji i o tym, że:
- w Polsce też są bogacze z fantazją
- są osoby, które robią foty na poziomie katalogowym
- faktycznie można coś tam zdziałać w kierunku motoryzacyjnym :)

Dziękuję dziękuję dziękuję :)

Blackbird 
Newsman

Wysłany: 2016-06-30, 18:16   
   Aparat fot.: Nikon D3100

Wow, w sumie nie wiedziałem, że jest Was aż tak dużo. Poznałem osobiście tylko kilka osób :? W sumie to masz rację. Trzeba dać się wkręcić... Ja się dałem, zobaczymy do będzie dalej.

Krzysztov 

Wysłany: 2016-07-02, 09:21   

Wszyscy testujo, to nie ma komu o forum zadbać! Sam nie wiedziałem, że tylu z Was w branży działa. Gratki!

Zygfrydiusz 

Wysłany: 2016-07-06, 00:33   
   Aparat fot.: 4x Canon :)

No fajno, że się udało ;) . Byle nie zabrakło w pewnym momencie zapału jak mi do driftów :P .

Spider 
Administrator

Wysłany: 2016-07-06, 13:34   
   Aparat fot.: FE430,SGS

Mnie tam na liście nie ma, ale to fakt, że bardzo dużo fotografów z tego forum robi teraz niezłe kariery i ich zdjęcia widać już wszędzie! Gratulacje.

Di Kej 

Wysłany: 2016-07-30, 19:39   
   Aparat fot.: N

o Spider żyje

WTF z tym tematem, aż sobie poczytam w wolnej chwili wszystko :D

Bart! napisał/a:
jeszcze jakby się nauczył jeździć to już w ogóle wypas! :D

ta weź zgiń! :(

Red 

Wysłany: 2016-08-03, 18:26   Re: ExoticCars.pl - PODZIĘKOWANIA
   Aparat fot.: iPhone 6s

Bart! napisał/a:

szczep - kurde nie widziałem Twoich zdjęć już długo! A robiłeś zajebiste fotosy! Zawsze zazdrościłem umiejętności no i tego Golfa i e30! Dawno Cię tez nie widziałem w Realu/Auchan na Ursynowie :D
A ja go widziałem nawet całkiem niedawno w tym Auchan na Ursynowie :D
Razem z Mtts :D

Ja też wszystkim dziękuję!! :mrgreen:

Bart! 

Wysłany: 2016-08-10, 09:29   
   Aparat fot.: Nikon

Spider napisał/a:
Mnie tam na liście nie ma

o Spider nie wiedziałem że Ty coś w moto świecie robisz? Gdzieś piszesz robisz zdjęcia?

Di Kej 

Wysłany: 2016-08-11, 21:01   
   Aparat fot.: N

Pisze na forum, robi foty na fb :mrgreen:

Seth 
Redaktor

Wysłany: 2016-08-25, 16:08   
   Aparat fot.: EOS M

Cytat:
o Spider nie wiedziałem że Ty coś w moto świecie robisz?

w sumie tylko założył ten grajdołek ;)
a tak to handluje prochami i trzepie hajs ;)
Cytat:
coś tam jeszcze robi

ale niedużo :piwo:

Odpowiedz do tematu