Witaj na największym w polsce forum o samochodach egzotycznych

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Spider
2008-03-01, 21:47
Podsumowanie roku 2006
Autor Wiadomość
Spider 
Administrator

Wysłany: 2006-12-31, 15:08   Podsumowanie roku 2006
   Aparat fot.: FE430,SGS

Myśle, że można podsumować rok 2006, bo już się w przeciagu tych kilku godzin dużo się nie zmieni...
w roku 2006 mieliśmy 1 070 539 wizyt
odsłon było 2 449 319
w samym grudniu mieliśmy 138 030 wizyt i 356 745 odsłon.
prawie 15% to goście zza granicy i przodują w nich Stany Zjednoczone i Niemcy, ale można też odnaleść takie kraje jak:Brazylia, Chiny, Izrael, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Meksyk i wiele wiele innych (i nie są to pojedyńcze wejścia, tylko dość liczne).Nasz adres gości na wielu zagranicznych forach i stronach internetowych...
dziękujemy wam wszystkim za liczny udział na tym forum i pamiętajcie, że to forum jest dla Was i dzięki waszej pracy pokazujemy, że nie jesteśmy gorsi od reszty świata, a przynajmniej staramy się ja dogonić.
Szczęśliwego nowego roku.
Spider & El_payaco

n4s 

Wysłany: 2006-12-31, 16:49   

super post..Również dziękuję.Za 28 dni minie rok mojej obecności tutaj,stałem się nałogowcem,jak tylko jesetm przy kompie to stronka EC jest zawsze otwarta,a dopieo w drugim oknie jakaś inna,nieważna :razz: .Zostanę z Wami jak długo tylko będzie funkcjonowała.Dziękuję za ten rok.

Bart! 

Wysłany: 2006-12-31, 17:44   
   Aparat fot.: Nikon

Ja również dziękuje! Jestem stosunkowo młodym exoticcarowcem.pl ale i tak czuje sie bardzo dobrze tutaj :D jak to miło poogladać samochody jakie sa w polsce ipomarzyć o nich prawda? :D Dzięki że mnie przyjeliście :D i Sory jeśli kogoś denerwuje! I również jak mój przedmówca mam zamiar być z tą stronę jak długo tylko będzie funkcjonowała! i jak długo będe miła internet(no wiecei jakaś bomba atomowa lub cos i moge go nie miec :D ) Pozdrawiam!

Red 

Wysłany: 2006-12-31, 17:51   
   Aparat fot.: iPhone 6s

Ja rowniez wam dziekuje za ten rok z hakiem spedzone razem. Kiedy sie zarejestrowalem to nie udzielalem sie czynnie ale od 2006 roku siedze ze stale otwarta strona EC.pl :mrgreen:

GallardoFan 

Wysłany: 2006-12-31, 20:05   

Ja też bardzo dziękuję za miłe przyjęcie mnie do waszej "paki" :wink:

Kocham Was :* :* :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi